Заміна матраца для механізму Седафлекс

Вам потрібно виконати ремонт або заміну розкладачки в дивані? Вам потрібна заміна матраца для механізму Седафлекс (Sedaflex) за ціною виробника? Майстри меблевого сервісу DivanService допоможуть вам вирішити ці та інші проблеми, пов’язані з ремонтом дивану або іншого предмета м’яких меблів.

Механізм трансформації Sedaflex (Седафлекс)

Застосування механізмів трансформації Sedaflex (їх ще називають американська розкладачка, седафлекс або бельгійське ліжко) дозволило зробити дивани досить комфортними для сну. В той же час дивани з такими розкладачками мають оригінальний дизайн, який дозволить використовувати їх в інтер’єрі будь-якого стилю – класики або модерну.

Sedaflex вироблятиметься франко-бельгійським концерном “Sedac Meral”. Цей механізм трансформації є досить зручним та простим у використанні. Надійність та міцність в експлуатації дозволяє використовувати розкладачку для щоденного сну. Каркас виконаний із труби з посиленням, що надає додаткової міцності. Щоправда, мінусом є те, що у такому дивані відсутнє місце для білизни, але цей недолік перекривається певними перевагами.

Особливості:

  • Матрац механізму Седафлекс більш пружний та товстий, з ортопедичним пружинним блоком;
  • Можливе використання як повноцінного місця для нічного відпочинку;
  • Жорсткий каркас та пружний матрац дозволяє витримати досить суттєві щоденні навантаження без втрати своїх властивостей.

Заміна механізму трансформації

Безумовно, будь-який механізм трансформації має певний термін експлуатації, який відрізняється в залежності від навантаження та загального режиму використання. Але рано чи пізно настає момент фізичного зносу, коли ремонт не дає очікуваного результату. У такому разі можна без проблем замінити механізм Седафлекс на новий. Зазвичай технічні параметри дозволяють це зробити, оскільки виробники дотримуються певних стандартів. Якісна професійна заміна механізму – одна з послуг, що користується популярністю серед замовників компанії DivanService.

Звичайно, заміна механізму трансформації – крайній захід. Можливо, після огляду фахівцями, достатньо буде зробити ремонт розкладачки, що заощадить ваші кошти для приємніших вкладень.

Заміна матраца розкладачки Sedaflex

Одним із елементів розкладачки є матрац. Саме він може в першу чергу потребувати заміни – матраци для розкладачки дивана зношуються швидше, тому що їх потрібно складати. Безумовно, такий вид ремонту коштуватиме значно дешевше, ніж повна заміна, тому краще купити матрац для дивану Седафлекс. Він може виявитися навіть якіснішим за той, що був встановлений спочатку. Все залежить від обладнання виробника та матеріалів, які він використовує. Завдяки цьому можна отримати якісний аналог за ціною, нижчою за імпортну.

З технічного погляду така заміна досить проста. Достатньо купити матрац на розкладачку та поміняти старий на новий. Від цього безпосередньо залежить якість нашого сну, отже, і якість життя. Адже третину життя кожен із нас проводить уві сні. І це важлива складова нашої життєдіяльності, яка дозволяє збалансувати обмін речовин, відновити життєві сили, опрацювати інформацію, яку ми отримуємо протягом дня і навіть вирішити якісь проблеми. Тому якісні меблі допоможуть максимально ефективно використати час сну. Тому нехтувати своєчасною зміною не варто. Купити матрац для механізму Седафлекс у Києві ви можете у компанії DivanService. Така покупка – досить бюджетний спосіб повернути колишній комфорт від використання розкладачки.