Матраци для механізмів трансформації

Різні механізми трансформації для диванів набули широкого застосування. У цій статті розглянемо, які матраци для механізмів трансформації використовуються в диванах.

Матрац Стандарт

Хороший вибір для економних покупців. При виробництві цього матраца використовується пружинний блок боннель. Цей блок покривається шаром термоповсті, а потім йде шар спеціального матрацного пінополуретана.

Матрац Pocket

Для клієнтів, які цінують комфорт, спеціально для механізмів трансформації був завезений з Італії блок незалежних пружин висотою 100 мм. Це дозволило виготовити матраци для механізмів трансформації з характеристиками як для звичайного ліжка. Все ж ці матраци отримали можливість складатися та мати висоту, що дозволяє використовувати їх у механізмі трансформації.

Матрац Latex

Цей матрац виготовляється на базі матраців Стандарт і Pocket, які можна використовувати в механізмі трансформації. Але відмінність цього матраца в тому, що верхній шар над пружинним блоком виготовлений зі справжнього латексу. Це додасть комфорту під час сну і збільшить довговічність самого матраца, оскільки латекс є одним із найдовговічніших наповнювачів, що використовуються в меблях. Також латекс є 100% натуральним матеріалом. Він виготовляється із соку дерева гевеї. Завдяки своєму натуральному походженню є екологічним матеріалом і не викликає алергію. Використання матраца Latex разом із механізмом трансформації зробить ваш сон приємним та міцним.

Матрац Memory

Цей матрац виготовлений за спеціальною технологією. Верхній шар зроблений з унікального наповнювача, розробленого спеціально для опікових центрів. Коли людина лягає на такий наповнювач, він набуває форми нашого тіла та знімає навантаження з самого хребта та наших м’язів, забезпечуючи максимальний комфорт сну на вашому механізмі. Висота всіх матраців для механізму трансформації становить 140 мм.