Заміна матраца для механізму Торнадо

Вам потрібно виконати ремонт чи заміну розкладачки в дивані? Ви хочете купити складний матрац для механізму Торнадо (Tornado або американська розкладачка) за ціною виробника? Тоді ви знайшли те, що шукали. Наші майстри допоможуть вам вирішити будь-які проблеми, пов’язані з ремонтом дивана чи іншого предмета м’яких меблів.

Механізм трансформації Tornado (Торнадо)

Розкладний механізм трансформації Tornado (їх ще називають американська розкладачка Торнадо) виробляє італійська фірма Armetal. Його застосування дозволило виготовляти дивани оригінального дизайну та зробити їх досить комфортними для сну.

Конструктивно цей механізм є так званою американською розкладачкою із сітчастою основою спального місця. Воно виконане з електрозварювальної сітки, встановленої по всій довжині розкладачки окремими частинами. Основою для збирання дивана є каркас механізму. На байонетні з’єднання досить легко встановлюються конструктивні елементи дивана. Труба, приварена до опорної ніжки, при складанні механізму притискає матрац в узголів’я.

Звичайно, механізм трансформації Торнадо має один невеликий мінус. У дивані з таким механізмом немає ніші для білизни. Хоча ця вада перекривається деякими позитивними особливостями.

Особливості механізму трансформації:

  • Матрац механізму Торнадо більш товстий та пружний, з ортопедичним пружинним блоком.
  • Жорсткість зварних ґрат компенсується матрацом для механізму Торнадо, товщина якого становить 14 см.
  • Можливість використовувати як повноцінне місце для відпочинку
  • Жорсткий каркас та пружний матрац дозволяє витримати досить серйозні щоденні навантаження, не втрачаючи своїх властивостей.
  • Механізм трансформується разом із подушками сидіння, які фіксуються на спеціальній рамці.

Заміна механізму трансформації

Перш ніж робити заміну механізму трансформації Торнадо, потрібно оцінити можливість ремонту. Можливо, завдяки ремонту ви заощадите свої кошти.

Але будь-який виріб, у тому числі механізм трансформації, має обмежений термін експлуатації. Цей термін може бути різним через різні навантаження та режими використання. Тим не менш, рано чи пізно настає ситуація, коли ремонт механізму трансформації обходитися дорожче за новий. Саме в такому випадку необхідно замінити механізм Торнадо. Оскільки існують певні стандарти під час виробництва механізмів трансформації, технічно така заміна не становить жодних проблем. Професійна заміна механізму трансформації – це одна з послуг, яку надають спеціалісти компанії DivanService.

Заміна матраца розкладачки Tornado

Можливо, що причиною проблем з вашим механізмом Торнадо є те, що матрац розкладачки є зношеним. Зазвичай саме матрац для розкладачки дивана може зноситися насамперед через складання-розкладання. Звичайно, такий ремонт буде значно дешевшим, ніж заміна всього механізму трансформації. Тому краще купити матрац для дивану Торнадо. Виготовлений на якісному обладнанні із застосуванням сучасних матеріалів, такий матрац для механізму Торнадо може бути навіть якіснішим за той, що був спочатку. Завдяки цьому можна отримати якісний аналог за ціною, нижчою за імпортну. Технічно зробити таку заміну дуже просто. Досить купити матрац на розкладачку та поміняти старий на новий.

Ніщо не спричиняє більших мук, ніж поганий сон. Саме тому потрібно купити матрац для механізму Торнадо та зробити його заміну. За добрим сном настає добрий ранок. Тому замініть матрац механізму на новий, і у вас кожен ранок буде добрим.