Чому ми?

Про нас

Заміна матраців, механізмів. Перетяжка і ремонт елітних м’яких меблів

Наш сервіс

Наш сервіс заснований на виробничій базі однієї з найкращих меблевих фабрик України. У розпорядженні наших майстрів є все необхідне високотехнологічне обладнання для ремонту та перетяжки м’яких меблів. Ми працюємо на програмованих швейних машинах PFAF b DURKOPP ADLER. Використовуємо скобозабивне обладнання SENCO, маємо свою камеру для фарбування дерев’яних виробів. І найцінніше – це спеціалісти з багаторічним досвідом роботи.

Також постійно є матраци для розкладних механізмів. Використовуємо механізми для диванів різних типів таких фабрик як LAMPOLET (Italy), ARMETAL (Italy), SEDAC-MERAL (Belgium). Наші фахівці в найкоротший термін допоможуть підібрати матрац або механізм. Також підберемо необхідні комплектуючі для того, щоб вас чотириногий друг і надалі приносив вам радість.

М’які меблі – наша стихія

На базі нашої меблевої фабрики ми нагромадили безцінний досвід пошиття та використання різноманітних типів меблевих тканин. Ми співпрацюємо з найкращими європейскими виробниками меблевих тканин. Серед наших постачальників ARTURO POZZI, ITALVELLUTI, DEKOMA, FORGOTEX, YORK та інші.

Ми готові не тільки продати вам тканину, але й надати якісну консультацію. Допоможемо підібрати колір та фактуру, розповімо про характеристики тканини для вашого дивана чи інтер’єру.

Щоб надати необхідний сервіс, наші консультанти готові виїхати до вас додому зі зразками меблевих тканин. Умови виїзду нашого консультанта обумовлюються окремо.

Будь в курсі

Останні новини

Замена матраса Покет механизма трансформации

Заміна матраца для механізму Седафлекс

Вам потрібно виконати ремонт або заміну розкладачки в дивані? Вам потрібна заміна матраца для механізму Седафлекс (Sedaflex) за ціною виробника? Майстри меблевого сервісу DivanService допоможуть вам вирішити ці та інші …

Замена матраса Стандарт механизма трансформации

Заміна матраца для механізму Торнадо

Вам потрібно виконати ремонт чи заміну розкладачки в дивані? Ви хочете купити складний матрац для механізму Торнадо (Tornado або американська розкладачка) за ціною виробника? Тоді ви знайшли те, що шукали. …

Матрасы Латекс для механизмов трансформации

Матраци для механізмів трансформації

Різні механізми трансформації для диванів набули широкого застосування. У цій статті розглянемо, які матраци для механізмів трансформації використовуються в диванах. Матрац Стандарт Хороший вибір для економних покупців. При виробництві цього …